נמצאו 10 תוצאות עבור חיפוש התג : לימוד הקמת אתר

קורס אדממה

... (קרא עוד...)

שני טופחי

שני טופחי, תחום התמחות: ניהול... (קרא עוד...)

חגית דמתי

ווב-דה-נט - תחום התמחות: עיצוב... (קרא עוד...)

קורס אדממה

קורס "אדממה" למנהלי ומקדמי אתרים קורס "אדממה". הינו קורס ייחודי שמהווה את שער הכניסה לפרוייקט אדממה וליתרונותיו. תהליך הלימוד מהנה, ייחודי ומעניין ויחשוף בפניך הזדמנות עסקית נדירה וכלים ייחודיים שיאפשרו לך להקים... (קרא עוד...)

פרוייקט אדממה - למי? למה? איך?

פרוייקט אדממה הינו מיזם עסקי המשלב טכנולוגיה, חברתיות ולימוד בכדי ליצור קבוצה איכותית בעלת ייחודיות ויתרונות ברורים המתמחה בפתרונות ומקצועות האינטרנט. הפרוייקט מאפשר לחברי הקבוצה להקים ולנהל עסקים מצליחים שמניבים... (קרא עוד...)

הרשמה לערב עיון

מפגש עיון והיכרות אונליין אין כמראה עיניים. בוא ולמד, מפגש וובינר אונליין... אנו מזמינים אותך להרשם לערב היכרות עם פרוייקט "אדממה". נדגים בפניך את יכולות המערכת, נציג בפניך תוצאות, נספר לך על הקורס, הקבוצה והחזון... (קרא עוד...)

כתבו לנו - פרוייקט אדממה

כתבו לנו יש לכם שאלה, בקשה, עניין לא ברור? מלאו את טופס ההתקשרות מתחת ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.שדות המסומנים בכוכבית * הינם שדות חובה.  כתבו לנו * שם מלא: * אימייל: טלפון:... (קרא עוד...)

מערכת אדממה לבניית אתרים

מערכת ייחודית לבניה וניהול אתרים מותאמים מערכת "אדממה". היא הכלי שבעזרתו חברי קבוצת אדממה, בוגרי הקורס, בונים, מנהלים ומקדמים אתרים בהצלחה רבה. זוהי מערכת ייחודית ובה כלים ורכיבים אותם לא ניתן למצוא במערכות או פתרונות... (קרא עוד...)

דוגמאות אתרים

דוגמאות אתרים שהוקמו על ידי בוגרי קורס אדממה צפו בדוגמאות של אתרי הלקוחות אותם הקימו חברי קבוצת אדממה, בוגרי הקורס. [responsiveGrid:portfolio] גם אתם יכולים להקים ולנהל עסק מצליח לבנייה, ניהול וקידום אתרים באינטרנט. גם אתם יכולים... (קרא עוד...)

קבוצת אדממה

קבוצת אדממה - הטובים ביותר שיש!  מהי קבוצת אדממה?קבוצת אדממה משמשת כמסגרת תומכת, מסייעת ומעשירה לחבריה שמנהלים פעילות עסקית עצמאית, בונים, משווקים ומקדמים אתרים עם מערכת אדממה. החברים נהנים משיתופי פעולה עסקיים,... (קרא עוד...)מערכת ניהול תוכן

מעניין אותכם? מעוניינים לדעת עוד פרטים? למה שלא תצפו במצגת היכרות, תכירו אותי, תלמדו עוד על פרוייקט אדממה ותלמדו על ההזדמנות האמיתית להצליח

לצפייה מידית במצגת