מערכת ייחודית לבניה וניהול אתרים מותאמים

מערכת "אדממה". היא הכלי שבעזרתו חברי קבוצת אדממה, בוגרי הקורס, בונים, מנהלים ומקדמים אתרים בהצלחה רבה. זוהי מערכת ייחודית ובה כלים ורכיבים אותם לא ניתן למצוא במערכות או פתרונות אחרים. המערכת עוצבה מבסיסה להקמת אתרים מותאמים למנועי החיפוש בכלל ולגוגל בפרט. כמו כן, האתרים שמוקמים בעזרת מערכת אדממה הינם אתרים רספונסיביים על פי הדרישות והתקן של גוגל. זאת אומרת שהאתר מתאים עצמו בהתאם להתקן ממנו גולשים. למשל, ממחשב שולחני האתר יראה בצורה מסויימת ואילו מטאבלט או מטלפון חכם האתר ישתנה אוטומטית ויראה בהתאם.

מערכת אדממה מאפשרת לעזור לבעלי האתר לגייס לקוחות חדשים ולהשיג מטרות שיווקיות דרך ערוץ האינטרנט. המערכת מבוססת על צורך וידע מצטבר של חברי "קבוצת אדממה" ועוצבה במטרה לספק כלים ייחודיים ומעשיים לבניית אתרים המותאמים למנועי חיפוש ולקידום ולהשגת מטרות שיווקיות מעשיות.

הכלים ורכיבי המערכת

הכלים ורכיבי המערכת

כלים בלעדיים, ידידותיים ופשוטים ללמידה והפעלה שפותחו להשגת המטרות השיווקיות והעיצוביות. ...  

פיתוח ועדכוני המערכת

פיתוח ועדכוני המערכת

המערכת מתעדכנת ומשתפרת באופן שותף בהתאם להתקדמות, לצרכים ולחידושי הטכנולוגייה ...  

יכולות עיצוב אתרים

יכולות עיצוב אתרים

במערכת כלים המאפשרים עיצוב אתר ברמות המתקדמות ביותר וכל זאת בפשטות, במהירות ובקלות. ...  

המערכת כסביבת פיתוח

המערכת כסביבת פיתוח

מערכת אדממה מאפשרת גם למפתחים ותכנתים לכתוב ולשלב סקריפטים ייחודיים בצורה פשוטה וקלה. ...  

עם הצלחה מוכחת, לא מתווכחים!

מערכת אדממה הינה הכלי שמאפשר לחברי פרויקט אדממה, בוגרי הקורס, להקים ולנהל עסקים מצליחים ויציבים בתחומי האינטרנט ולספק ערך אמיתי ואיכותי ללקוחותיהם

זוהי מערכת ניהול תוכן לבניית אתרים מיוחדת במינה ובה כלים ורכיבים אותם לא ניתן למצוא במערכות אחרות. במערכת, כלים המאפשרים בצורה פשוטה וקלה לבצע פעולות מקצועיות ומורכבות אוטומטית או חצי אוטומטית ובכך לאפשר למנהלי ומקדמי האתרים שעובדים איתה לבצע עבודה מקצועית ואיכותית בזמן קצר ייחסית, מה שמאפשר רווחיות וניהול עסק מצליח בתחום.


מצגת היכרות עם פרויקט אדממה!

אל תפספסו הזדמנות להצלחה.

זוהי מצגת וידיאו מעניינית ובעלת ערך מיוחד לכל מי שמעוניין להצליח באינטרנט.

צפו עכשיו! אתם תהנו...

לצפייה מידית!

מערכת ניהול תוכן

מעניין אותכם? מעוניינים לדעת עוד פרטים? למה שלא תצפו במצגת היכרות, תכירו אותי, תלמדו עוד על פרוייקט אדממה ותלמדו על ההזדמנות האמיתית להצליח

לצפייה מידית במצגת